Održavanje provjera ishoda učenja tijekom zimskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2020/2021. – obvezujuća uputa nastavnicima i studentima

Poštovani kolegice i kolege nastavnici, poštovani kolegice i kolege studenti,

U cilju što kvalitetnijeg planiranja, organizacije i provedbe provjera ishoda učenja u nadolazećem zimskom redovitom ispitnom roku, donosi se Obvezujuća uputa o načinu provedbe svih provjera ishoda učenja na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije tijekom zimskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2020/2021. Ova je Obvezujuća uputa usvojena na Dekanskom kolegiju održanom 11. siječnja 2021. godine. Navedena Uputa se donosi u cilju zaštite zdravlja zaposlenika i studenata uz istovremeno osiguravanje funkcioniranja Fakulteta u svim njegovim djelatnostima s posebnim naglaskom na nastavne aktivnosti.

Način organizacije nastave i provedbe svih provjera ishoda učenja:

1.      svi oblici nastave na svim razinama studija (uključivo predaja vježbi, seminarskih radova i sl.), u razdoblju od 25. siječnja do 19. veljače, održavat će se na daljinu

2.      sve vrste provjere ishoda učenja, u razdoblju od 25. siječnja do 19. veljače, održavat će se na daljinu

3.      komisijski ispiti održavat će se uobičajenim, kontaktnim načinom na Fakultetu uz pridržavanje svih propisanih i preporučenih epidemioloških mjera

4.      obrane diplomskih, poslijediplomskih specijalističkih i poslijediplomskih doktorskih radova održavat će se uobičajenim, kontaktnim načinom na Fakultetu uz pridržavanje svih propisanih i preporučenih epidemioloških mjera

5.      za sva pitanja i pojašnjenja u  svezi održavanja nastave i provjere ishoda učenja na daljinu možete se obratiti voditeljima studija, prodekanima odsjeka i meni osobno, a savjete i tehničku pomoć možete zatražiti od docenta Marka Vucelje našeg administratora za e-učenje sustava Merlin.

S poštovanjem, uz srdačan pozdrav,

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek, v.r.