Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (15012021)

Zagreb, 14. siječnja 2021.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u „Narodnim novinama“ broj 123/2020. od 11. studenoga 2020. godine, Biltenu broj 217 Hrvatskog zavoda za zapošljavanje od 09. studenoga 2020. i na internetskim stranicama Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije)

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta IV. vrste – SPREMAČICA, rad na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, da je nakon provedenog postupka za prijam u radni odnos izabrana:

•   kandidatkinja Šimica Srbić

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek