CEEPUS - slobodni mjeseci u Slovačkoj i Poljskoj

Otvorene su prijave za mobilnosti u Slovačku i Poljsku unutar i izvan odabranih CEEPUS mreža za zimski semestar. Krajnji rok za podnošenje prijava nije određen, no potrebno je prijaviti se što prije obzirom na skori početak nove akademske godine.

Moguće je prijaviti se u svim kategorijama:

• „Student“ – studentska mobilnost od 3 do 10 mjeseci
  • „Short Term Student“ – studentska mobilnost u trajanju od 21 dana do 3 mjeseca
  • „Teacher“ – nastavnička mobilnost u trajanju od 5 – 30 dana

Više o uvjetima stipendija u Slovačkoj i Poljskoj možete naći na www.ceepus.info, klikom na zastave tih zemalja.

Nacionalni ured za CEEPUS u Hrvatskoj vraća putne troškove odlaznim CEEPUS stipendistima, po povratku s mobilnosti, prema proceduri dostupnoj ovdje.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.