Matthew Schwarzkopf - InnoRenew Centre of Excellence - Pozvano predavanje

Dr. Matthew Schwarzkopf  (InnoRenew CoE, University of Primorska) 4. rujna 2019. održao je dva pozvana predavanja na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu:

• “InnoRenew CoE: from fundamentals to application”
  • “Olives and Wood: Local solutions using biomass residue".

Dr. Schwarzkopf je govorio o područjima istraživanja te trenutnim istraživanjima InnoRenew centra izvrsnosti, kao i o vlastitim istraživanjima vezanim za maslinarsku industriju i znanosti o drvu s naglaskom na ProEnrich projekt.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.