Razne studentske stipendije (Indonezija, Tajvan, Harvard)

Na stranici Sveučilišta u Zagrebu objavljene su obavijesti o sljedećim studentskim stipendijama:

• Indonezijska stipendija Darmasiswa za 1-godišnji studijski program bez diplome
  • Tajvanski program stipendiranja za studente (3 stipendije – potpora za ljetni tečaj kineskog jezika, stipendija za višemjesečno učenje kineskog jezika, stipendija za studij u ak. god. 2020./21.)
  • Stipendija za poslijediplomski studij na Sveučilištu Harvard ("Zlatko i Joyce Baloković Scholarship Fund")

Smartphone Beside Mini Desk Globe

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.