Vježba Evakuacije i spašavanja održana na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije

Sa završetkom akademske godine 2021. / 2022. na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održana je vježba Evakuacije i spašavanja.

Vježba je započela u 12 sati simulacijom požara te oglašavanjem alarmnih sustava. Zaposlenici osposobljeni za provođenje evakuacije i spašavanja pravovremeno su i stručno evakuirali ostale zaposlenike, studente i goste iz zgrade na zborno mjesto. Vježba je provedena uspješno (svi su spašeni, i neozlijeđeni) te će se za sljedeću vježbu implementirati određena poboljšanja. Sam kraj vježbe obilježen je grupnom fotografijom evakuiranih osoba.

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije njeguje kulturu sigurnosti i konstantno ulaže u unapređenje sigurnosti studenata, zaposlenika i gostiju.

Svim zaposlenicima Fakulteta zahvaljujemo na aktivnom sudjelovanju!

dsc_0009-2.jpgdsc_0022-2.jpgdsc_0030-2.jpgdsc_0036-2.jpgdsc_0043-2.jpgdsc_0046-2.jpgdsc_0050-2.jpg

dsc_0055-1.jpg