Važna obavijest - Izvođenje nastave na daljinu

Poštovani zaposlenici i studenti Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije,

Sukladno odluci rektora prof. dr. sc. Damira Borasa od 13. ožujka 2020. godine, donesenoj na temelju članka 13. Statuta Sveučilišta u Zagrebu, a u suglasju s odlukom Vade RH i Stožera civilne zaštite RH, zbog aktualne epidemiološke situacije u RH, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine obustavlja se kontaktna nastava na svim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu na razdoblje od dva tjedna.

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije će iduća dva tjedna nastavu na daljinu održavati putem sustava Merlin (Moodle).

Obustava kontaktne nastave odnosi se samo na studente, a svi djelatnici Fakulteta imaju obveza redovitog dolaženja na posao i obavljanja redovitih radnih aktivnosti. Od nastavnika i suradnika se očekuju rad na pripremi, nadogradnji i izradi materijala potrebnih za održavanje nastave na daljinu.

U prilogu ove elektronske pošte dostavlja se Odluka rektora od 13. 03. 2020. i Uputa rektora o postupanju od 12. 03. 2020. godine.

Sve naredne obavijesti i potrebne informacije moći će te pronaći na web stranici i društvenim mrežama Šumarskoga fakulteta.

S poštovanjem i uz srdačan pozdrav,

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek, v.r.