Natječaji ACCES i PARCECO - financiranje odlazaka na znanstv.-stručne skupove u/iz Francuske

Programme ACCES Programme PARCECO

Francusko Ministarstvo visokog školstva, istraživanja i inovacija objavilo je natječaje  ACCES i PARCECO 2020.

Ovi programi imaju za cilj jačanje veza izmedju francuskih znanstvenika i znanstvenika iz zemalja srednje i istočne Europe.

Radi se o dva natječaja :

ACCES: za sufinanciranje dolazaka znanstvenika iz srednje i istocne Europe na seminare, konferencije ili kongrese organizirane u Francuskoj.

PARCECO: za sufinaciranje sudjelovanja francuskih znanstvenika na seminarima, konferencijama i kongresima koje organiziraju partneri iz srednje i istočne Europe.

Napomena: sve informacije i obrasci koje treba ispuniti na francuskom su jeziku jer molbu u oba slučaja podnosi francuki partner te Vam savjetujemo da im se obratite radi prijave ili daljnjih informacija.

Financijska sredstva se doznačuju iskljucivo francuskim institucijama, u oba slučaja. Visina sufinanciranja moze iznositi izmedju 30 – 50 % ukupnog iznosa.

Rok za podnošenje prijava je 26. siječanj 2020.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.