Jeste li znali da s diplomom Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu imate pravo zatražiti inženjersku iskaznicu FEANI koja olakšava mobilnost inženjera u Europskoj Uniji?

FEANI inženjerska iskaznica:

• omogućuje brzo dokazivanje razine obrazovanja u inozemstvu
  • zamjenjuje složeno i dugotrajno prikupljanje dokumenata (diploma, preporuka i sl)
  • olakšava inženjerima zapošljavanje brzim dokazivanjem kompetentnosti.

Svi sveučilišni studijski programi Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu posjeduju FEANI certifikat (European Federation of National Engineering Associations), odnosno uvršteni su na FEANI listu, popis studijskih programa inženjerske struke, čime su izjednačeni sa studijskim programima elitnih visokoobrazovnih institucija u Europskom prostoru visokoga obrazovanja.

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.