Jeste li znali da s diplomom Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu imate pravo zatražiti inženjersku iskaznicu FEANI koja olakšava mobilnost inženjera u Europskoj Uniji?

FEANI inženjerska iskaznica:

• omogućuje brzo dokazivanje razine obrazovanja u inozemstvu
  • zamjenjuje složeno i dugotrajno prikupljanje dokumenata (diploma, preporuka i sl)
  • olakšava inženjerima zapošljavanje brzim dokazivanjem kompetentnosti.

Svi sveučilišni studijski programi Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu posjeduju FEANI certifikat (European Federation of National Engineering Associations), odnosno uvršteni su na FEANI listu, popis studijskih programa inženjerske struke, čime su izjednačeni sa studijskim programima elitnih visokoobrazovnih institucija u Europskom prostoru visokoga obrazovanja.

18.02.2020

Ljetne škole

12.02.2020

Dani otvorenih vrata Šumarskog fakulteta

U petak 24. i u subotu 25. travnja 2020. od 10 do 17 sati na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održati će se Dani otvorenih vrata namijenjeni maturantima te široj zainteresiranoj javnosti.

05.02.2020

Objava natječaja za izbor (05022020)

u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta