Obavijest i održavanje provjera ishoda učenja tijekom jesenskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2019/2020. – obvezujuća uputa nastavnicima i studentima – DOPUNA

Zagreb, 17. rujna 2020. godine

Predmet:  Obavijest i održavanje provjera ishoda učenja tijekom jesenskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2019/2020. – obvezujuća uputa nastavnicima i studentima – DOPUNA

Poštovani zaposlenici, poštovani studentice i studenti Šumarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu,

Dana 16. rujna 2020. godine (srijeda), u kasnim večernjim satima, potvrđen je slučaj jedne osobe (zaposlenik Fakulteta) oboljele od bolesti COVID-2019.

Radi zaštite zdravlja svih zaposlenika i studenata Šumarskog fakulteta Uprava je, do propisivanja obaveznih mjera postupanja od strane HZJZ, a nakon što isti provede epidemiološku obradu pozitivne osobe, donijela odluku o jednodnevnom (17. rujna 2020. godine, četvrtak) zatvaranju obje zgrade Fakulteta te radu svih zaposlenika od kuće.

Kontaktirana je specijalizirana tvrtka koja će tijekom dana provesti dezinfekciju svih prostora Šumarskog fakulteta. Nakon provedene epidemiološke analize od strane HZJZ upućeni smo na provedbu dezinfekcije prostorija u kojima je boravila zaražena osoba te obaviješteni da još četiri zaposlenika Fakulteta imaju obavezu samoizolacije 14 dana od dana kontakta s oboljelom osobom.

Nakon provedene dezinfekcije Šumarski fakultet će u petak, 18. rujna 2020. godine nastaviti s normalnim, uobičajenim radom i funkcioniranjem, sukladno obvezujućoj uputi nastavnicima i studentima o Održavanje provjera ishoda učenja tijekom jesenskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2019/2020.  od 16. kolovoza 2020. godine (dalje: Obvezujuća uputa) (u prilogu poruke e-pošte) te niže navedenim dopunama iste.

Dopune Obvezujuće upute:

1.      Svi zaposlenici i studenti Fakulteta, kao i ostale osobe koje borave u prostorima Fakulteta, obavezne su tijekom boravka u javnim/zajedničkim prostorima Fakulteta nositi zaštitnu masku.

2.      Nošenje zaštitne maske obavezno je i u uredima kada u njima boravi više od jedne osobe.

S poštovanjem i uz srdačan pozdrav,

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek, v.r.