Obavijest i održavanje provjera ishoda učenja tijekom jesenskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2019/2020. – obvezujuća uputa nastavnicima i studentima – DOPUNA

Zagreb, 17. rujna 2020. godine

Predmet:  Obavijest i održavanje provjera ishoda učenja tijekom jesenskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2019/2020. – obvezujuća uputa nastavnicima i studentima – DOPUNA

Poštovani zaposlenici, poštovani studentice i studenti Šumarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu,

Dana 16. rujna 2020. godine (srijeda), u kasnim večernjim satima, potvrđen je slučaj jedne osobe (zaposlenik Fakulteta) oboljele od bolesti COVID-2019.

Radi zaštite zdravlja svih zaposlenika i studenata Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Uprava je, do propisivanja obaveznih mjera postupanja od strane HZJZ, a nakon što isti provede epidemiološku obradu pozitivne osobe, donijela odluku o jednodnevnom (17. rujna 2020. godine, četvrtak) zatvaranju obje zgrade Fakulteta te radu svih zaposlenika od kuće.

Kontaktirana je specijalizirana tvrtka koja će tijekom dana provesti dezinfekciju svih prostora Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije. Nakon provedene epidemiološke analize od strane HZJZ upućeni smo na provedbu dezinfekcije prostorija u kojima je boravila zaražena osoba te obaviješteni da još četiri zaposlenika Fakulteta imaju obavezu samoizolacije 14 dana od dana kontakta s oboljelom osobom.

Nakon provedene dezinfekcije Fakultet šumarstva i drvne tehnologije će u petak, 18. rujna 2020. godine nastaviti s normalnim, uobičajenim radom i funkcioniranjem, sukladno obvezujućoj uputi nastavnicima i studentima o Održavanje provjera ishoda učenja tijekom jesenskog redovitog ispitnog roka akad. god. 2019/2020.  od 16. kolovoza 2020. godine (dalje: Obvezujuća uputa) (u prilogu poruke e-pošte) te niže navedenim dopunama iste.

Dopune Obvezujuće upute:

1.      Svi zaposlenici i studenti Fakulteta, kao i ostale osobe koje borave u prostorima Fakulteta, obavezne su tijekom boravka u javnim/zajedničkim prostorima Fakulteta nositi zaštitnu masku.

2.      Nošenje zaštitne maske obavezno je i u uredima kada u njima boravi više od jedne osobe.

S poštovanjem i uz srdačan pozdrav,

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek, v.r.