Obavijest: EDUROAM bežična mreža

U funkciji je nova bežična mreža  na cjelokupnom prostoru Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Poštovane studentice i studenti,

Sa velikom radošću obavještavamo Vas da je uspješno završen projekt postavljanja "eduroam wireless-a" na cijelom Šumarskom fakultetu.

Nova bežična mreža od danas je u funkciji na cjelokupnom prostoru, starog i novog dijela Šumarskog fakulteta.

Izvan funkcije bežične EDUROAM mreže bit će još jedno kraće vrijeme samo prizemlje IV. paviljona (stare zgrade) dok se mrežna oprema ne vrati sa servisa.

Pristup bežičnoj mreži imaju svi zaposlenici i studenti iz sustava znanosti i obrazovanja preko AAI@EduHr identiteta.

Bežičnoj mreži možete pristupiti tako da sa linka eduroam installer-a preuzmete instalaciju za platformu (Windows 10, Windows 7, Andriod OS, Chrome OS, iOS) koju koristite.

Kada pokrenete instalaciju koristite vlastiti AAI@EduHr identitet (username i password).

Više o EDUROAM usluzi možete pročitati na linku.

Rukovodstvo Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.