Obavijest: EDUROAM bežična mreža

U funkciji je nova bežična mreža  na cjelokupnom prostoru Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Poštovane studentice i studenti,

Sa velikom radošću obavještavamo Vas da je uspješno završen projekt postavljanja "eduroam wireless-a" na cijelom Šumarskom fakultetu.

Nova bežična mreža od danas je u funkciji na cjelokupnom prostoru, starog i novog dijela Šumarskog fakulteta.

Izvan funkcije bežične EDUROAM mreže bit će još jedno kraće vrijeme samo prizemlje IV. paviljona (stare zgrade) dok se mrežna oprema ne vrati sa servisa.

Pristup bežičnoj mreži imaju svi zaposlenici i studenti iz sustava znanosti i obrazovanja preko AAI@EduHr identiteta.

Bežičnoj mreži možete pristupiti tako da sa linka eduroam installer-a preuzmete instalaciju za platformu (Windows 10, Windows 7, Andriod OS, Chrome OS, iOS) koju koristite.

Kada pokrenete instalaciju koristite vlastiti AAI@EduHr identitet (username i password).

Više o EDUROAM usluzi možete pročitati na linku.

Rukovodstvo Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.