Projekt Iskustvo zlata vrijedi 2024 - poziv studentima

Poštovani,

inicirajući projekt Iskustvo zlata vrijedi 2013. godine, Poslovni dnevnik imao je jasan cilj proširiti svijest u poslovnoj zajednici o važnosti uključivanja osoba s invaliditetom, posebno mladih, na tržište rada. Nitko tada nije slutio da će više od desetljeća kasnije projekt biti jednako važan, štoviše, potrebniji nego ikada i da će se u njega tijekom godina uključiti više od 190 studenata te preko 50 kompanija i institucija, visokosenzibiliziranih za temu zapošljavanja ranjivih skupina. S provođenjem projekta i omogućavanjem studentske prakse kod partnera poslodavaca ponosno nastavljamo i u ovoj godini.

Svi zainteresirani studenti mogu se do 22. svibnja prijaviti online ispunjavanjem prijavnice na stranici projekta: https://www.poslovni.hr/dogadjanja/iskustvo-zlata-vrijedi-2024

dfas.jpg

06.06.2024

FŠDT suorganizator i domaćin 1. seminara šumske pedagogije u Hrvatskoj

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održan je 29. svibnja 1. seminar šumske pedagogije u organizaciji Centra za šumsku pedagogiju Silva.Rei iz Zagreba i pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Domaćin i suorganizator seminara bio je FŠDT, dok su partneri bili Hrvatska komora inženjera šumarstva i drvne tehnologije i Javna ustanova Park prirode Medvednica.

17.05.2024

Erasmus+ stručna praksa 2024./25.

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata - Erasmus+ stručna praksa, akademska godina 2024./25.

15.05.2024

GREEN2024