On-line studentska anketa za zimski semestar akad. god. 2020./2021.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Poštovane studentice i studenti,

Zbog aktualne epidemiološke situacije i nemogućnosti izvođenja ankete po sistemu papir – olovka, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu planira provoditi anonimne studentske ankete u razdoblju od 07.01.2021. do 22.01.2021. godine kojom možete vrednovati rad Vaših nastavnika koji su održavali nastavu u zimskom semestru akad. god. 2020./21..
Ankete će se provoditi on-line pomoću ISVU sustava (www.isvu.hr/studomat) za koju Vam je potreban identifikacijski kod (AAI@EduHr) koji služi za pristup studomatu.
Ankete su u potpunosti anonimne. Nakon njihovog popunjavanja Vaše ocjene u anketi nije moguće povezati s Vašim identitetom.

Molim Vas da se uključite u ispunjavanje anketa i na taj način doprinesete usavršavanju sustava kvalitete primjerenog atraktivnosti naših studija.

S poštovanjem,

Prodekani