On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2019./2020.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Poštovane studentice i studenti,

Zbog aktualne epidemiološke situacije i nemogućnosti izvođenja ankete po sistemu papir – olovka i ove godine će se u vremenu od 18.05.2020. do 06.06.2020. godine provoditi anonimna studentska anketa kojom možete vrednovati rad nastavnika na našem Fakultetu u ljetnom semestru. Anketa se provodi on-line kroz ISVU sustav (www.isvu.hr/studomat). Za popunjavanje ankete putem ISVU sustava potreban je uobičajeni identifikacijski kod (AAI@EduHr) koji služi za pristup studomatu. Anketa je u potpunosti anonimna, nakon popunjavanja ankete Vaše ocjene nije moguće povezati s Vašim identitetom. Ostaje samo evidentirano da je netko od studenata popunio anketu.

Uključite se u anketu i dajte svoj prilog usavršavanju sustava kvalitete primjerenog atraktivnosti naših studija.

Prodekani
                                                                                                                            Šumarskog i Drvnotehnološkog odsjeka