Istraživanje u školama / promatranje

Ova faza istraživanja obuhvatila je nekoliko metoda – promatranje i fotografiranje te razgovor s nastavnicima i učenicima. Cilj je bio prikupiti i analizirati postojeću opremljenost namještajem i opremom u promatranim školama, te saznati stavove, navike i zadovoljstvo korisnika – učenika i nastavnika u odnosu na namještaj i ostale elemente kojima su svakodnevno okruženi u učionicama i školi. Promatrano je nekoliko poligona – osnovnih škola u manjim gradovima i naseljima u sjevernom području Države New York. Prilikom analize okruženja izdvojene su tri različite vrste poligona s obzirom na uvjete opremljenosti i tipologiju namještaja: a) interijeri u Central New York Public Elementary Schools (državne škole u NY) i  b) Groton Elementary School (Osnovna škola Groton) u Grotonu te c)  igre na otvorenom.

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.