Istraživanje u školama / promatranje i fotografiranje

Ova faza istraživanja obuhvatila je nekoliko metoda – promatranje i fotografiranje te razgovor s nastavnicima i učenicima. Cilj je bio prikupiti i analizirati postojeću opremljenost namještajem i opremom u promatranim školama, te saznati stavove, navike i zadovoljstvo korisnika – učenika i nastavnika u odnosu na namještaj i ostale elemente kojima su svakodnevno okruženi u učionicama i školi. Promatrano je nekoliko poligona – osnovnih škola u manjim gradovima i naseljima u sjevernom području Države New York. Prilikom analize okruženja izdvojene su tri različite vrste poligona s obzirom na uvjete opremljenosti i tipologiju namještaja: a) interijeri u Central New York Public Elementary Schools (državne škole u NY) i  b) Groton Elementary School (Osnovna škola Groton) u Grotonu te c)  igre na otvorenom.

18.02.2020

Ljetne škole

12.02.2020

Dani otvorenih vrata Šumarskog fakulteta

U petak 24. i u subotu 25. travnja 2020. od 10 do 17 sati na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održati će se Dani otvorenih vrata namijenjeni maturantima te široj zainteresiranoj javnosti.

05.02.2020

Objava natječaja za izbor (05022020)

u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta