Objavljen Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (EU-KA131) za LJETNI semestar u ak. god. 2021./22.

Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da je 18. svibnja 2021. godine objavljen Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (EU-KA131) za LJETNI semestar u ak. god. 2021./22.

Tekst Natječaja i privici Natječaju

Za sve informacije o Natječaju obratite se u Ured za međunarodnu i međuinstitucijsku suradnju na kkorov@sumfak.unizg.hr ili broj telefona 0992633048. Mole se studenti da prethodno pažljivo isčitaju Natječaj i pripadajuće privitke.

Dodatne napomene:

• U povezanim dokumentima nalaze se kriteriji za odabir studenata i način njihova bodovanja.
  • Fakultet šumarstva i drvne tehnologije nije u mogućnosti izdavati potvrde o znanju stranog jezika za potrebe Natječaja.