Izvješće Uprave o radu Šumarskog fakulteta u 2020. godini

Poštovane zaposlenice, poštovani zaposlenici Šumarskoga fakulteta,

Zbor aktualne epidemiološke situacije u Republici Hrvatskoj ove godine nije moguće u prostorima našeg Fakulteta održati tradicionalno izvješćivanje Uprave Fakulteta i Sindikata znanosti i visokog obrazovanja, podružnice Šumarskog fakulteta, kao niti tradicionalno predblagdansko druženje svih zaposlenika koje potom uobičajeno slijedi.

Stoga Vam ove godine Uprava izvješće o radu Šumarskog fakulteta  podnosi putem e-pošte, a isto će biti postavljeno i na web stranici Fakulteta.

Svim zaposlenicama i zaposlenicima Šumarskog fakulteta Uprava ovim putem želi miran, blagoslovljen i čestit Božić te sretnu i uspješnu novu 2021. godinu.

S poštovanjem i uz srdačan pozdrav,

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek