Desetogodišnje kretanje impakt faktora časopisa kojima je Šumarski fakultet izdavač

Faktor odjeka časopisa, u literaturi poznat kao i faktor utjecaja, faktor relevantnosti ili faktor izvrsnosti pojedinog znanstvenog časopisa (eng. impact factor – IF) je faktor koji predstavlja omjer broja citata objavljenih članaka u određenoj godini i ukupnog broja članaka koji su objavljeni u prethodne dvije godine u istome časopisu. Nazivnik ovog omjera ne obuhvaća sve objavljene članke, nego samo članke koji su u citatnim bazama kategorizirani kao izvorni znanstveni te pregledni radovi.

Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, s ponosom ističe da je glavni izdavač dva časopisa citirana u Web of Science Core Collection, čiji su faktori odjeka i pripadajući kvartil za deset godišnje razdoblje usporedno prikazani. Radi se o časopisima Croatian Journal of Forest Engineering i Drvna industrija.

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.