Natječaj za akademsku mobilnost u 2020. godini (prvi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2020. godini (prvi krug) sa sljedećim mogućnostima razmjene (detaljnije u samom natječaju):

a) odlazna mobilnost prema strateškim partnerima u 2020. g.:

U stavci a) dodano je jedno novo strateško sveučilište: Johannes Gutenberg-Universität Mainz u Njemačkoj.

b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)

d) najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje.

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Podsjetnik: Kandidati se za stavke a), b) i c) prijavljuju online, nakon čega svoje prijave dostavljaju matičnim sastavnicama sukladno internom roku sastavnice. U stavkama a) i d) prijavljuju se mobilnosti koje se mogu ostvariti kroz cijelu 2020. godinu, dok se u stavkama b) i c) prijavljuju mobilnosti koje će se ostvariti unutar prvih šest mjeseci 2020. godine.

18.11.2019

Obavijest 3 - STEM stipendije

VAŽNO - II. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.