Važno! Prijava i odjava ispita preko STUDOMATA

Upute za reklamacije na prijavu ili odjavu ispita

Postovane kolegice i kolege studenti,

zbog povremenih reklamacija studenata koji se žale da su oni prijavili ili odjavili neki ispit, a da sustav to nije registrirao (do kojih vecinom dolazi kod prijava / odjava preko mobitela - pametnih tejefona) još Vas jednom upozoravam da sustav nakon prijave ispita na ekranu pokazuje obavijest da ste prijavili ispit iz nekog predmeta, te Vam u sklopu obavijesti isporucuje "brojčani kod", koji morate zapisati, fotografirati ili na neki drugi nacin pohraniti, jer je reklamacija na neku prijavu ili odjavu ispita u ISVU centru potpore moguca samo uz predočenje tog "brojčanog koda". Ujedno preporučam Vam da prekontrolirate da li ste stvarno prijavili ispit na studomatu u izborniku "Prijava ispita".

ISVU koordinator

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.