×

Kontakt

Sveučilište u Zagrebu
Šumarski fakultet
Svetošimunska cesta 25, 10000 Zagreb, Hrvatska
 
OIB: 07699719217
IBAN: HR0923600001101340148
PDV identification number: HR 07699719217
Bank SWIFT code or BIC: ZABAHR2X
Name of account holder: University of Zagreb Faculty of Forestry
Name of bank: ZAGREBAČKA BANKA
Adress of bank: Paromlinska 2, 10000 Zagreb
 
Telefon: +385 (0)1 2352 555
Fax: +385 (0)1 2318 616
URL: http://www.sumfak.unizg.hr/
E-mail: sumarski-fakultet@zg.t-com.hr

 

Računovodstvo

Ana Dominiković, dipl.oec. - voditeljica Računovodstveno-financijske službe

tel.: +385 1 2352 459

fax.: +385 1 2301 190

e-mail: rfs@sumfak.hr

e-mail: adominik@sumfak.hr

 

Dušanka Šestan, oec. - voditeljica knjigovodstva

tel.: +385 1 2352 461

e-mail: dsestan@sumfak.hr

 

                                          - voditeljica pododsjeka knjigovodstvo

tel.: 

e-mail: 

 

Tanja Pintar - referent obračuna plaća

tel.: +385 1 2352 460

e-mail: tpintar@sumfak.hr

 

 

Tajništvo

Štos Ljubica, dipl. iur. - tajništvo Fakulteta, glavna tajnica
tel: +385 1 235 2411
e-mail: ljstos@sumfak.hr

 

Nekoksa Snježana - voditelj stručnih tijela i kadrovskih poslova
tel: +385 1 235 2475
e-mail: snekoksa@sumfak.hr

 

Rimac Iva - voditelj javne nabave (pododsjeka u tajništvu)
tel: +385 1 235 2472
e-mail: irimac@sumfak.hr 

 

 

 

Uprava / Dekanov ured

prof. dr. sc. Tibor Pentek - dekan
e-mail: tpentek@sumfak.hr

 

prof. dr. sc. Josip Margaletić - prodekan Šumarskog odsjeka
e-mail: josip.margaletic@sumfak.hr
 
prof. dr. sc. Stjepan Pervan  - prodekan Drvnotehnološkog odsjeka
e-mail: stjepan.pervan@sumfak.hr
 
doc. dr. sc. Stjepan Mikac - prodekan za znanstveno-istraživački rad
e-mail: stjepan.mikac@sumfak.hr  

 

doc. dr. sc. Vjekoslav Živković - prodekan za međunarodnu suradnju
e-mail: vjekoslav.zivkovic@sumfak.hr 

 

Jasna Križan - tajnica dekana
tel: +385 1 235 2444
faks: +385 1 231 8616
e-mail: sumarski-fakultet@zg.t-com.hr

 

Aktualno

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije