×
Šumarski odsjek

Djelatnici

Predstojnik zavoda

prof. dr. sc. Željko Škvorc

Redoviti profesor

Email: skvorc@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Spomenka Ratkajec

Administrativna referentica

Email: sratkajec@sumak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

asistent (u.z.) Marko Bačurin mag. ing. silv.
Email: mbacurin@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ida Katičić Bogdan

Docentica

Email: ikaticic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Saša Bogdan

Redoviti profesor

Email: sbogdan@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Jozo Franjić

Redoviti profesor – trajno zvanje

Email: jfranjic@sumfak.hr
više
Marilena Idžojtić
prof. dr. sc. Marilena Idžojtić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: midzojtic@sumfak.hr
+385 1 2352522 više
Davorin Kajba
prof. dr. sc. Davorin Kajba

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: dkajba@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Daniel Krstonošić

Docent

Email: dkrstonosic@sumfak.hr
više
Igor Poljak
doc. dr. sc. Igor Poljak

Docent

Email: ipoljak@sumfak.hr
više
Krunoslav Sever
doc. dr. sc. Krunoslav Sever

Docent

Email: ksever@sumfak.hr
više
Martina Temunović
doc. dr. sc. Martina Temunović

Docentica

Email: mtemunovic@sumfak.hr
više
Katarina Tumpa mag. ing. silv.

Asistent

Email: ktumpa@sumfak.hr
više
Antonio Vidaković mag. ing. silv.

magistar inženjer urbanoga šumarstva, zaštite prirode i okoliša

Email: avidakovi@sumfak.hr
+385 1 2352 538 više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Nada Balšić

Spremačica

više
Mladenka Krajina

Spremačica

više
Aktualno

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.

 

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije