Student FŠDT-a Karlo Raguž osvojio srebro u karateu

Student  2. godine diplomskog studija Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije, Karlo Raguž, osvojio je srebrnu medalju u karateu, kategorija +84 na Europskom prvenstvu u borilačkim sportovima „Combat -Zagreb 2023.“

Karlo je odradio izvrstan turnir i još jednom donio  medalju Sveučilištu u Zagrebu sa međunarodnih natjecanja. Čestitamo Karlu i želimo puno uspjeha u budućnosti!

06.06.2024

FŠDT suorganizator i domaćin 1. seminara šumske pedagogije u Hrvatskoj

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održan je 29. svibnja 1. seminar šumske pedagogije u organizaciji Centra za šumsku pedagogiju Silva.Rei iz Zagreba i pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Domaćin i suorganizator seminara bio je FŠDT, dok su partneri bili Hrvatska komora inženjera šumarstva i drvne tehnologije i Javna ustanova Park prirode Medvednica.

17.05.2024

Erasmus+ stručna praksa 2024./25.

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata - Erasmus+ stručna praksa, akademska godina 2024./25.