Podsjetnik studentima i zaposlenicima fakulteta

Poštovane kolegice i kolege nastavnici, ostali zaposlenici i studenti Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije,

Podsjećam Vas na postupanje u slučaju zaraze bolesti COVID-19 ili potrebe samoizolacije zbog kontakta s osobom zaraženom bolesti COVID-19, a sukladno e-poruci od 28. rujna 2020. godine Održavanje nastave na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije u zimskom semestru akad. god. 2020/2021. – dodatna obvezujuća uputa nastavnicima, ostalim zaposlenicima i studentima (dalje Dodatna obvezujuća uputa).

1. S povišenom tjelesnom temperaturom, dišnim i/ili drugim simptomima zarazne bolesti nije dopušteno dolaziti u prostore Fakulteta. U tom se slučaju treba odmah i bez odgode, putem telefona ili e-pošte, javiti nadređenoj osobi ili dekanu Fakulteta (nastavnici i ostali zaposlenici), odnosno prodekanu odgovarajućeg odsjeka (studenti) i izabranom liječniku obiteljske/školske medicine radi daljnjih uputa.

Brojevi telefona i e-mail-ovi:

1. dekan – prof. dr. sc. Tibor Pentek (mob.: 098 488 896, e-mail: tpentek@sumfak.unizg.hr)

2. prodekan ŠO – prof. dr. sc. Josip Margaletić (mob.: 098 309 181, e-mail: jmargaletic@sumfak.unizg.hr)

3. prodekan DTO prof. dr. sc. Stjepan Pervan (mob.: 099 3617 264, e-mail: spervan@sumfak.unizg.hr).

1. Ako je nastavnik, ostali zaposlenik ili student obolio od bolesti COVID-19  ili ima od strane epidemiologa izrečenu mjeru samoizolacije, obavezan se odmah i bez odgode, putem telefona ili e-pošte, javiti nadređenoj osobi ili dekanu Fakulteta (nastavnici i ostali zaposlenici), odnosno prodekanu odgovarajućeg odsjeka (studenti).
  2. Ako se tijekom radnoga vremena ili nastave nastavnicima, ostalim zaposlenicima i studentima  povisi tjelesna temperatura i/ili pojave respiratorni i/ili drugi simptomi, moraju odmah napustiti Fakultet, obavijestivši o tome, po mogućnosti bez dodatnoga kontakta (putem telefona ili e-pošte), dekana Fakulteta (nastavnici i ostali zaposlenici), odnosno prodekana odgovarajućeg odsjeka (studenti). Potom se moraju javiti svojem izabranom liječniku obiteljske/školske medicine radi daljnjih uputa.

Molim Vas na dosljedno pridržavanje prethodno navedenog kao i cjelovite Dodatne obvezujuće upute od 28. rujna 2020. godine (u prilogu) kao i Obvezujuće upute nastavnicima, ostalim zaposlenicima i studentima o održavanje nastave na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije u zimskom semestru akad. god. 2020/2021. od 25. rujna 2020. godine (u prilogu).

Uprava Fakulteta je dužna na dnevnoj bazi izvještavati Upravu Sveučilišta o brojnom stanju djelatnika i studenata Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije zaraženih bolesti COVID-19 kao i o brojnom stanju djelatnika i studenata u samoizolaciji.

S poštovanjem i uz srdačan pozdrav,

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek