Razvoj profesionalnih kompetencija za zelenu gradnju (CPD4GB) - EU projekt

Cilj je projekta povezivanje organizacija civilnog društva s fakultetima Sveučilišta u Zagrebu kako bi se razvio interdisciplinarni neformalni obrazovni program namijenjen studentima diplomskih studija i osigurao naraštaj mladih stručnjaka s potrebnim profesionalnim kompetencijama za rad u području zelene gradnje.

Nositelj projekta je Hrvatski inženjerski savez (HIS) a partneri su Hrvatski savjet za zelenu gradnju, Hrvatski savez građevinskih inženjera, Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet, Sveučilište u Zagrebu Arhitektonski fakultet, Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet i Sveučilište u Zagrebu Šumarski fakultet. Ovim projektom povezat će se vrhunski stručnjaci i institucije iz različitih područja koji dijele zajedničku viziju i vrijednosti zelene gradnje.

Projekt se odnosi na Operativni program "Učinkoviti ljudski potencijali, na prioritetnu os 3: Obrazovanje i cjeloživotno učenje".

Ispred Sveučilišta u Zagrebu Šumarskog fakulteta u projektu sudjeluju prof. dr.sc. Ružica Beljo Lučić i doc. dr. sc. Vjekoslav Živković.

Detaljni podaci o projektu i njegovoj provedbi mogu se pronaći na poveznici  www.cpd4gb.com.hr

Opširnije o projektu
Letak

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.