Izbori za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije

Izbori za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije održat će se u utorak 23. ožujka i u srijedu 24. ožujka 2021. od 8:00 do 20:00 sati.

Na izborima imaju pravo birati i biti birani svi student preddiplomskih, diplomskih, poslijediplomskih, speciajlističkih i poslijediplomskog doktorskog studija.

Ostali uvjeti i postupak izbora utvrđeni su Pravilnikom o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu.

Kandidacijski obrazac za izbore za Studentski zbor nalazi se ovdje

Sva dokumentacija u svezi Studentskih izbora 2020/2021. bit će objavljena na web stranici Sveučilišta u Zagrebu putem linka: