Poziv na online interaktivno predavanje: "Razgovor za posao (simulacija)"

Sadržaj
- davanje općih smjernica i logike provođenja razgovora za posao (psihološka i menadžerska perspektiva);
- mogući oblici sudjelovanja na simulaciji su pasivno (slušanje) ili aktivno (sudjelovanje);
- koliko sudionika će moći aktivno sudjelovati ovisi o dimanici radionice i njezinom vremenskom trajanju, a prednost aktivnog sudjelovanja će imati oni koji će poslati svoje životopise, motivacijska pisma i opise radnog mjesta;
- do petka 5.11. u 12 sati na - bozidar.niksa.tarabic@gmail.com - oni koji žele mogu poslati svoj životopis, motivacijsko pismo i opis radnog mjesta za koje se "prijavljuju";
- cilj radionice nije i sudionici neće dobivati savjete za korekciju životopisa i motivacijskih pisama.

Termin: subota, 06 studeni 2021 u 09:00 sati.
Način održavanja: Online.
Broj sudionika - najmanje: 30, najviše: 300.

06.06.2024

FŠDT suorganizator i domaćin 1. seminara šumske pedagogije u Hrvatskoj

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održan je 29. svibnja 1. seminar šumske pedagogije u organizaciji Centra za šumsku pedagogiju Silva.Rei iz Zagreba i pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Domaćin i suorganizator seminara bio je FŠDT, dok su partneri bili Hrvatska komora inženjera šumarstva i drvne tehnologije i Javna ustanova Park prirode Medvednica.

17.05.2024

Erasmus+ stručna praksa 2024./25.

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata - Erasmus+ stručna praksa, akademska godina 2024./25.

15.05.2024

GREEN2024