×

Završni rad

Preduvjeti za polaganje predmeta:


Položen :     Kemija drva
Položen :     Informatika
Položen :     Elektrotehnika (od. pogl.)
Položen :     Patologija drva (od. pogl.)
Položen :     Tehnika mjerenja
Položen :     Nedrvni materijali
Položen :     Pilanarstvo
Položen :     Hidrotermička obrada drva
Položen :     Matematika za inženjere
Položen :     Ploče od usitnjenog drva
Položen :     Proizvodnja namještaja 1
Položen :     Furniri i uslojeno drvo
Položen :     Konstruiranje proizvoda od drva
Položen :     Drvo u graditeljstvu
Položen :     Organizacija proizvodnje
Položen :     Troškovi i kalkulacije
Odslušan :     Stručna praksa
Položen :     Proizvodnja namještaja 2
Položen :     Strojevi i alati u obradi drva 2
Položen :     Strojevi i alati u obradi drva 1

Suradnici

Ružica Beljo Lučić
prof. dr. sc. Ružica Beljo Lučić

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: rbeljo@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Danijela Domljan

Docentica

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Ivica Grbac

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: igrbac@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Krešimir Greger

Docent

Email: kgreger@sumfak.hr
+385 01 2352 484 više
prof. dr. sc. Tomislav Grladinović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: tgrladin@sumfak.hr
više
Hasan Marin
izv. prof. dr. sc. Marin Hasan

Izvanredni profesor

Email: mhasan@sumfak.hr
više
Josip Ištvanić
doc. dr. sc. Josip Ištvanić

Docent

Email: jistvanic@sumfak.hr
više
Vladimir Jambreković
prof. dr. sc. Vladimir Jambreković

Redoviti profesor

Email: vjambrekovic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Denis Jelačić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: djelacic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Vlatka Jirouš-Rajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: vjirous@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Goran Mihulja

Izvanredni profesor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Stjepan Pervan

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: spervan@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Andreja Pirc Barčić

Docentica

Email: apirc@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Stjepan Risović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: risovic@sumfak.hr
više
Nikola Španić
doc. dr. sc. Nikola Španić

Docent

Email: nspanic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Hrvoje Turkulin

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Zoran Vlaović

Izvanredni profesor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Ivica Župčić

Izvanredni profesor

Email: izupcic@sumfak.hr
više
Aktualno

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije