×
Šumarski odsjek

Djelatnici

Predstojnik zavoda

izv. prof. dr. sc. Ante Seletković

Izvanredni profesor

Email: aseletkovic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Goranka Horvat

Administrativna referentica

Email: ghorvat@sumak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

doc. dr. sc. Mario Ančić

Docent

Email: mancic@sumfak.hr
više
dr. sc. Marijana Andabaka

Poslijedoktorandica

Email: mandabak@sumfak.hr
više
dr. sc. Karlo Beljan

poslijedoktorand

Email: kbeljan@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Mario Božić

Redoviti profesor

Email: mbozic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Jura Čavlović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jcavlovic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ernest Goršić

Docent

Email: egorsic@sumfak.hr
više
Anamarija Jazbec
prof. dr. sc. Anamarija Jazbec

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: ajazbec@sumfak.hr
više
dr. sc. Jelena Kolić

poslijedoktorandica

Email: jkolic@sumfak.hr
više
Renata Pernar
prof. dr. sc. Renata Pernar

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: rpernar@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Stjepan Posavec

Izvanredni profesor

Email: sposavec@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Krunoslav Teslak

Docent

Email: kteslak@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Mislav Vedriš

Docent

Email: mvedris@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Francika Devčić

Spremačica

više
Aktualno

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije