×
Department of Forestry

Employees

Predstojnik zavoda

Associate prof. Ante Seletković PhD

Associate professor

Email: aseletkovic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Goranka Horvat

Administration officer

Email: ghorvat@sumak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Assistant professor Mario Ančić PhD

Assistant professor

Email: mancic@sumfak.hr
više
dr. sc. Marijana Žunić PhD

Postdoctorate

Email: mandabak@sumfak.hr
više
dr. sc. Karlo Beljan PhD

postdoctorate

Email: kbeljan@sumfak.hr
više
prof. Mario Božić

Full professor

Email: mbozic@sumfak.hr
više
Prof. Jura Čavlović PhD

distinguished professor

Email: jcavlovic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ernest Goršić

Assistant professor

Email: egorsic@sumfak.hr
više
Anamarija Jazbec
Prof. Anamarija Jazbec

distinguished professor

Email: ajazbec@sumfak.hr
više
dr. sc. Jelena Kolić PhD

postdoctorate

Email: jkolic@sumfak.hr
više
Renata Pernar
Prof. Renata Pernar

distinguished professor

Email: rpernar@sumfak.hr
više
Associate prof. Stjepan Posavec

Associate professor

Email: sposavec@sumfak.hr
više
Assistant professor Krunoslav Teslak

Assistant professor

Email: kteslak@sumfak.hr
više
Assistant professor Mislav Vedriš

Assistant professor

Email: mvedris@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Francika Devčić

Cleaning lady

više
Aktualno

07.01.2020

PROGRAMI STUDENTSKE RAZMJENE

Šumarski fakultet poziva studente na informativna predavanja o programima studentske razmjene u srijedu 15.1.2020. u 14:00 h u učionici 133, smeđa zgrada.

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije