YouTube
Instagram
Facebook
×
Department of Forestry

Employees

Predstojnik zavoda

Associate prof. Ante Seletković PhD

Associate professor

Email: aseletkovic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Goranka Horvat

Administration officer

Email: ghorvat@sumak.hr
više
Snježana Penezić u.z. administrativna referentica
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Assistant professor Mario Ančić PhD

Assistant professor

Email: mancic@sumfak.hr
više
dr. sc. Marijana Žunić PhD

Postdoctorate

Email: mandabak@sumfak.hr
više
Assistant prof. Karlo Beljan PhD

Assistant professor

Email: kbeljan@sumfak.hr
više
prof. Mario Božić

Full professor

Email: mbozic@sumfak.hr
više
Prof. Jura Čavlović PhD

distinguished professor

Email: jcavlovic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ernest Goršić

Assistant professor

Email: egorsic@sumfak.hr
više
Anamarija Jazbec
Prof. Anamarija Jazbec

distinguished professor

Email: ajazbec@sumfak.hr
više
dr. sc. Jelena Kolić PhD

postdoctorate

Email: jkolic@sumfak.hr
više
Renata Pernar
Prof. Renata Pernar

distinguished professor

Email: rpernar@sumfak.hr
više
Associate prof. Stjepan Posavec

Associate professor

Email: sposavec@sumfak.hr
više
Assistant professor Krunoslav Teslak

Assistant professor

Email: kteslak@sumfak.hr
više
Assistant professor Mislav Vedriš

Assistant professor

Email: mvedris@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Francika Devčić

Cleaning lady

Email: fdevcic@sumfak.hr
više
Aktualno

14.04.2021

Zoom Webinar "Meet Unipd"

Webinar namjenjen studentima koji su zainteresirani za Erasmus+ studentsku razmjenu na University of Padua, Italija

26.03.2021

Imamo najljepše i najzdravije šume u Europi. Brinemo li se dovoljno o njima?

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije u časopisu Universitas

21.03.2021

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije održan online stručni skup „Privatne šume u Republici Hrvatskoj – osnovni problemi i buduće gospodarenje s ciljem prilagodbe klimatskim promjenama“.

Povodom Međunarodnog dana šuma, 21. ožujka, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatski savez udruga privatnih šumovlasnika i Akademija šumarskih znanosti organizirali su online stručni skup „Privatne šume u Republici Hrvatskoj – osnovni problemi i buduće gospodarenje s ciljem prilagodbe klimatskim promjenama“.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije