×
Department of Forestry

Employees

Predstojnik zavoda

Associate prof. Ante Seletković PhD

Associate professor

Email: aseletkovic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Goranka Horvat

Administration officer

Email: ghorvat@sumak.hr
više
Snježana Penezić u.z. administrativna referentica
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Assistant professor Mario Ančić PhD

Assistant professor

Email: mancic@sumfak.hr
više
dr. sc. Marijana Žunić PhD

Postdoctorate

Email: mandabak@sumfak.hr
više
Assistant prof. Karlo Beljan PhD

Assistant professor

Email: kbeljan@sumfak.hr
više
prof. Mario Božić

Full professor

Email: mbozic@sumfak.hr
više
Prof. Jura Čavlović PhD

distinguished professor

Email: jcavlovic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ernest Goršić

Assistant professor

Email: egorsic@sumfak.hr
više
Anamarija Jazbec
Prof. Anamarija Jazbec

distinguished professor

Email: ajazbec@sumfak.hr
više
dr. sc. Jelena Kolić PhD

postdoctorate

Email: jkolic@sumfak.hr
više
Renata Pernar
Prof. Renata Pernar

distinguished professor

Email: rpernar@sumfak.hr
više
Associate prof. Stjepan Posavec

Associate professor

Email: sposavec@sumfak.hr
više
Assistant professor Krunoslav Teslak

Assistant professor

Email: kteslak@sumfak.hr
više
Assistant professor Mislav Vedriš

Assistant professor

Email: mvedris@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Francika Devčić

Cleaning lady

Email: fdevcic@sumfak.hr
više
Aktualno

20.05.2020

Stručna praksa Erasmus+

Objavljen 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA103) za akademsku godinu 2020./21.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

04.03.2020

Osmisli svoj idealan radni kutak

Pozivamo svu djecu osnovnih škola i srednjoškolce da se prijave na naš likovni natječaj „Osmisli svoj idealan radni kutak“!

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije