×
Department of Forestry

Employees

Predstojnik zavoda

Danko Diminić
Prof. Danko Diminić PhD

Distinguished professor

Email: ddiminic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Nevenka Magovac

Administration officer

Email: nmagovac@sumfak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Linda Bjedov
dr. sc. Linda Bjedov PhD

Postdoctorate

Email: lbjedov@sumfak.hr
više
Marijan Grubešić
Prof. Marijan Grubešić PhD

Distinguished professor

Email: mgrubesic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Milivoj Franjević PhD

Assistant professor

Email: milivoj.franjevic@sumfak.hr
više
Prof. Boris Hrašovec PhD

Distinguished professor

Email: bhrasovec@sumfak.hr
više
Jelena Kranjec Orlović
dr. sc. Jelena Kranjec Orlović PhD

Postdoctorate

Email: jkranjec@sumfak.hr
više
Krešimir Krapinec
Prof. Krešimir Krapinec PhD

Full professor

Email: kkrapinec@sumfak.hr
više
Prof. Josip Margaletić PhD

Distinguished professor

Email: jmargaletic@sumfak.hr
više
Kristijan Tomljanović
Assistant prof. Kristijan Tomljanović PhD

Assistant professor

Email: tomljanovic@sumfak.hr
više
Marko Vucelja
Assistant prof. Marko Vucelja PhD

Assistant professor

Email: mvucelja@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Leopold Cvetan

Technical associate

Email: lcvetan@sumfak.hr
više
Marijana Mrvelj

Cleaning lady

više
Aktualno

07.01.2020

PROGRAMI STUDENTSKE RAZMJENE

Šumarski fakultet poziva studente na informativna predavanja o programima studentske razmjene u srijedu 15.1.2020. u 14:00 h u učionici 133, smeđa zgrada.

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije