×
Department of Forestry

Employees

Predstojnik zavoda

Danko Diminić
Prof. Danko Diminić PhD

Distinguished professor

Email: ddiminic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Nevenka Magovac

Administration officer

Email: nmagovac@sumfak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Linda Bjedov
dr. sc. Linda Bjedov PhD

Postdoctorate

Email: lbjedov@sumfak.hr
više
asistent (u.z.) Marko Boljfetić mag. ing. silv.
Email: mboljfetic@sumfak.hr
više
Marijan Grubešić
Prof. Marijan Grubešić PhD

Distinguished professor

Email: mgrubesic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Milivoj Franjević PhD

Assistant professor

Email: milivoj.franjevic@sumfak.hr
više
Prof. Boris Hrašovec PhD

Distinguished professor

Email: bhrasovec@sumfak.hr
više
Jelena Kranjec Orlović
dr. sc. Jelena Kranjec Orlović PhD

Postdoctorate

Email: jkranjec@sumfak.hr
više
Krešimir Krapinec
Prof. Krešimir Krapinec PhD

Full professor

Email: kkrapinec@sumfak.hr
više
Prof. Josip Margaletić PhD

Distinguished professor

Email: jmargaletic@sumfak.hr
više
Kristijan Tomljanović
Assistant prof. Kristijan Tomljanović PhD

Assistant professor

Email: tomljanovic@sumfak.hr
više
Marko Vucelja
Assistant prof. Marko Vucelja PhD

Assistant professor

Email: mvucelja@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Leopold Cvetan

Technical associate

Email: lcvetan@sumfak.hr
više
Marijana Mrvelj

Cleaning lady

više
Jelena Petanjak

Spremačica (u zamjeni)

Email: jpetanjak@sumfak.hr
više
Aktualno

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije