Službeni posjet Predsjednice Republike Hrvatske NPŠO-U "Opeke"

Službeni posjet Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović Nastavno-pokusnom šumskom objektu "Opeke"

Predsjednica u posjeti NPSO Opeke

Predsjednica  Republike  Hrvatske  Kolinda  Grabar-Kitarović  je  tijekom  službenog  izmještanja  svoga  Ureda  u Sisačko-moslavačkoj  županiji  posjetila  Nastavno-pokusni  šumski  objekt  Opeke  gdje  je održala  radi  sastanka  sa predstavnicima  Šumarskoga  fakulteta.  Tijekom  posjeta  predsjednica  Republike  Hrvatske  Kolinda  Grabar-Kitarović  zahvalila  se  domaćinima  na  ukazanoj  dobrodošlici  te  izrazila  izuzetnučast  boravkom  na  našem Objektu.  Tom  prigodom  Dekan  Šumarskog  fakulteta,  prof.  dr.  sc.  Tibor  Pentek  se  zahvalio  Predsjednici  na posjetu  ali  i  na  pokroviteljstvu  120-te  godišnjice Šumarskog  fakulteta  Sveučilišta  u  Zagrebu  i  detaljno  upoznao Predsjednicu sa aktivnostima i djelovanjem Fakulteta i njegovih Nastavno-pokusnih šumskih objekata.

Predsjednice  Republike  Hrvatske  Kolinda  Grabar-Kitarović  izrazila  je  veliko  zadovoljstvo  prezentiranim  i poželila puno uspjeha u nastvavnom  i znanstvenom radu Šumarskom  fakultetu te najavila i drugi posjet gdje se pobliže želi upoznati sa svim segmentima rada i djelovanja našega Fakulteta.

Predjsednicu su u ime Fakulteta dočekali Dekan prof. dr. sc. Tibor Pentek, prof. dr. sc. Josip Margaletić, prof. dr. sc. Milan Oršanić i doc. dr. sc. Stjepan Mikac.