YouTube
Instagram
Facebook
×

Završni rad

vidi:  Dokumenti

Suradnici

Alan Antonović
izv. prof. dr. sc. Alan Antonović

Izvanredni profesor

Email: aantonovic@sumfak.hr
više
Ružica Beljo Lučić
prof. dr. sc. Ružica Beljo Lučić

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: rbeljo@sumfak.hr
više
Mladen Brezović
prof. dr. sc. Mladen Brezović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: mbrezovic@sumfak.hr
više
Anka Ozana Čavlović
prof. dr. sc. Anka Ozana Čavlović

Redovita profesorica

Email: acavlovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Danijela Domljan

Izvanredna profesorica

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
Igor Đukić
izv. prof. dr. sc. Igor Đukić

Izvanredni profesor

Email: idukic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Krešimir Greger

Docent

Email: kgreger@sumfak.hr
+385 01 2352 484 više
Iva Ištok
doc. dr. sc. Iva Ištok

Docentica

Email: iistok@sumfak.hr
više
Josip Ištvanić
izv. prof. dr. sc. Josip Ištvanić

Izvanredni profesor

Email: jistvanic@sumfak.hr
više
Vladimir Jambreković
prof. dr. sc. Vladimir Jambreković

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: vjambrekovic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Denis Jelačić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: djelacic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Vlatka Jirouš-Rajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: vjirous@sumfak.hr
više
Kristina Klarić
doc. dr. sc. Kristina Klarić

Docentica

Email: kklaric@sumfak.hr
više
Miljenko Klarić
doc. dr. sc. Miljenko Klarić

Docent

Email: mklaric@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Jaroslav Kljak

Izvanredni profesor

Email: jkljak@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Goran Mihulja

Izvanredni profesor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
doc. dr. sc. Josip Miklečić

Docent

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Darko Motik

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: dmotik@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Maja Moro

Docentica

Email: mmoro@sumfak.hr
više
Ivana Perić
doc. dr. sc. Ivana Perić

Docentica

Email: iperic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Stjepan Pervan

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: spervan@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Andreja Pirc Barčić

Docentica

Email: apirc@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Silvana Prekrat

Redovita profesorica

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
Tomislav Sinković
prof. dr. sc. Tomislav Sinković

Redoviti profesor

Email: tsinkovic@sumfak.hr
više
Bogoslav Šefc
izv. prof. dr. sc. Bogoslav Šefc

Izvanredni profesor

Email: bsefc@sumfak.hr
više
Nikola Španić
doc. dr. sc. Nikola Španić

Docent

Email: nspanic@sumfak.hr
više
Jelena Trajković
prof. dr. sc. Jelena Trajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: jtrajkovic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Hrvoje Turkulin

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Zoran Vlaović

Izvanredni profesor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Vjekoslav Živković

Izvanredni profesor

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Ivica Župčić

Izvanredni profesor

Email: izupcic@sumfak.hr
više
Hasan Marin
izv. prof. dr. sc. Marin Hasan

Izvanredni profesor

Email: mhasan@sumfak.hr
više
Aktualno

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije