Iz tiska izašao sveučilišni udžbenik „Šumsko zeljasto bilje Hrvatske“ (obnovljen oglas)

Autori: prof. dr. sc. Jozo Franjić i izv. prof. dr. sc. Željk Škvorc

Knjiga ima 626 stranica sa 786 fotografi ja i ima preporuku Hrvatskoga botaničkoga društva.
Šumsko zeljasto bilje Hrvatske je udžbenik koji će prvenstveno poslužiti izobrazbi studenata Šumarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Više o knjizi

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.