Biotechnical Faculty, Ljubljana - mogućnosti studentske razmjene

Šumarski fakultet poziva studente na predstavljanje mogućnosti studentskih razmjena na Biotehničkom fakultetu Sveučilišta u Ljubljani, koje će održati gostujući nastavnik assist. Matej Jošt, PhD u srijedu, 22. siječna 2020. u 14 sati u učionici 133, žuta zgrada.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.