Obavijest studentima: INDEKSI

Poštovane kolegice i kolege,

Nakon većeg broja upita u vezi s davanjem potpisa i upisom ocjene u indeks obavještavamo vas da se indeksi sukladno novom Pravilniku o studiranju na Šumarskom fakultet više ne koriste kao studentska isprava, nego studenti koriste isključivo Studentsku iskaznicu (tzv. Iksica).

Indeksi će se koristiti samo tijekom ove akademske godine za trenutne završne godine preddiplomskih i diplomskih studija za studente koji trebaju položiti Završni ili obraniti Diplomski rad (treća godina preddiplomskih studija i druga godina diplomskih studija). Za sve ostale studente i ispunjavanje njihovih obaveza mjerodavan je jedino Informacijski Sustav Visokih Učilišta  (ISVU), pa je stoga potrebno odmah nakon ispunjenja obveza studentu upisati ocjenu u ISVU.

S poštovanjem,

Prodekan ŠO