Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (31032021)

Zagreb, 31. ožujka 2021.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen na internetskoj stranici Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, u Večernjem listu od 18. siječnja 2021., na portal EURAXESS 18. siječnja 2021. te uNarodnim novinama broj 5 od 20. siječnja 2021.)

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu (dalje u tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta I. vrste u suradničkom zvanju - asistent, za rad na projektu „Razvoj inovativnih proizvoda iz modificirane slavonske hrastovine“, na određeno vrijeme do završetka projekta, u punom radnom vremenu, u Zavodu za tehnologije materijala, da su nakon provedenog postupka izabrani sljedeći kandidat (životopisi kandidata)i:

Mislav Mikšik, mag. ing. techn. lign.

Nikolina Barlović, mag. ing. techn. lign.

Lana Jarža, mag. ing. techn. lign.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek