YouTube
Instagram
Facebook
×

Djelatnici

A


Karla Agičić mag.ing.silv.

Stručna suradnica

Email: kagicic@sumfak.hr
više
Vesna Andrijanić

Spremačica

Email: vandrijanic@sumfak.hr
više
akademik Igor Anić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: ianic@sumfak.hr
više
Alan Antonović
izv. prof. dr. sc. Alan Antonović

Izvanredni profesor

Email: aantonovic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Mario Ančić

Docent

Email: mancic@sumfak.hr
više

B


dr. sc. Matija Bakarić

Poslijedoktorand

Email: mbakaric@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Darko Bakšić

Redoviti profesor

Email: dbaksic@sumfak.hr
više
Krešimir Balaško mag.ing.techn.lign.

Asistent na projektu

Email: kbalasko@sumfak.hr
više
Hrvoje Barać dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

Email: hbarac@sumfak.hr
više
Andrej Barić dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

više
Dario Baričević
prof. dr. sc. Dario Baričević

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: dbaricevic@sumfak.hr
više
Nikolina Barlović mag.ing.techn.lign.

Asistentica na projektu

Email: nbarlovi@sumfak.hr
+385 1 2352 458 više
prof. dr. sc. Damir Barčić

Redoviti profesor

Email: dbarcic@sumfak.unizg.hr
više
Mag. ing. silv. Marin Bačić
Marin Bačić mag. ing. silv.

Asistent

Email: mbacic1@sumfak.hr
više
Marko Bačurin mag. ing. silv.

Asistent

Email: mbacurin@sumfak.hr
više
Sonja Bedić

Spremačica

Email: sbedic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Karlo Beljan

Docent

Email: beljank@gmail.com
više
Ružica Beljo Lučić
prof. dr. sc. Ružica Beljo Lučić

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: rbeljo@sumfak.hr
više
Linda Bjedov
dr. sc. Linda Bjedov

Poslijedoktorandica

Email: lbjedov@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Saša Bogdan

Redoviti profesor

Email: sbogdan@sumfak.hr
više
asistent (u.z.) Marko Boljfetić mag. ing. silv.
Email: mboljfetic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Mario Božić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: mbozic@sumfak.hr
više
Mladen Brezović
prof. dr. sc. Mladen Brezović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: mbrezovic@sumfak.hr
više

C


Antonio Copak mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu

Email: acopak@sumfak.hr
više
Dubravka Cvetan administrativna referentica

Tajnica

Email: dcvetan@sumfak.hr
više
Leopold Cvetan

Viši tehničar

Email: lcvetan@sumfak.hr
više

Č


prof. dr. sc. Jura Čavlović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jcavlovic@sumfak.hr
više
Anka Ozana Čavlović
prof. dr. sc. Anka Ozana Čavlović

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: acavlovic@sumfak.hr
više

D


Kristina Dedi oec.

voditeljica ispostave

Email: kdedi@sumfak.hr
više
Francika Devčić

Spremačica

Email: fdevcic@sumfak.hr
više
Ivan Devčić

Tehnički suradnik

više
Branka Devčić

Stručna referentica

u Studentskoj referadi

Email: bdevcic@sumfak.hr
više
Danko Diminić
prof. dr. sc. Danko Diminić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: ddiminic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Danijela Domljan

Izvanredna profesorica

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
izv.prof.dr. sc. Damir Drvodelić

Izvanredni profesor

Email: ddrvodelic@sumfak.hr
više
Irina Rodica Dujak

RM III vrste

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

 

više
Ivica Dujak

voditelj radionice

više
Borislav Dujmenović

Čuvar (portir)

više
Marijan Dujmović dipl. ing. šum.

Tehnički suradnik

na NPŠO Zagreb

više
M.Sc. Marin Dujmović

Asistent za rad na projektu

Email: mdujmovi@sumfak.hr
više

Đ


Andreja Đuka
doc. dr. sc. Andreja Đuka

Docentica

Email: aduka@sumfak.hr
više
Igor Đukić
izv. prof. dr. sc. Igor Đukić

Izvanredni profesor

Email: idukic@sumfak.hr
više
Alen Đurović mag.ing.techn.lign.

Asistent na projektu

Email: adurovic@sumfak.hr
više

F


Snježana Fiket

Spremačica

Email: sfiket@sumfak.hr
više
Goran Franculić dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

na NPŠO Velika

više
doc. dr. sc. Milivoj Franjević

Docent

Email: milivoj.franjevic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Jozo Franjić

Redoviti profesor – trajno zvanje

Email: jfranjic@sumfak.hr
više
Valentina Fulir

Računovodstvena referentica

Email: vfulir@sumfak.hr
više

G


Darija Galić dipl. oec.

Administrativna referentica

Email: dgalic@sumak.hr
+385 01 235 2570 više
izv.prof.dr.sc. Ernest Goršić

Izvanredni profesor

Email: egorsic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Ivica Grbac

Profesor emeritus (u mirovini)

Email: igrbac@sumfak.hr
više
Valentina Grebenar Stričak

Računovodstvena referentica

Email: vstricak@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Krešimir Greger

Docent

Email: kgreger@sumfak.hr
+385 01 2352 484 više
Marijan Grubešić
prof. dr. sc. Marijan Grubešić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: mgrubesic@sumfak.hr
više
Tomislav Gržan mag.ing.techn.lign.

Asistent

Email: tgrzan@sumfak.hr
više

H


Hasan Marin
izv. prof. dr. sc. Marin Hasan

Izvanredni profesor

Email: mhasan@sumfak.hr
više
Zoran Hodak

Čuvar (portir)

Email: zhodak@sumfak.hr
više
Goranka Horvat

Administrativna referentica

Email: ghorvat@sumak.hr
više
prof. dr. sc. Boris Hrašovec

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: bhrasovec@sumfak.hr
više

I


Marilena Idžojtić
prof. dr. sc. Marilena Idžojtić

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: midzojtic@sumfak.hr
+385 1 2352522 više
Tomislav Ilinić

Tehnički suradnik

na NPŠO Zagreb

više
Iva Ištok
doc. dr. sc. Iva Ištok

Docentica

Email: iistok@sumfak.hr
više
Josip Ištvanić
izv. prof. dr. sc. Josip Ištvanić

Izvanredni profesor

Email: jistvanic@sumfak.hr
više

J


Vladimir Jambreković
prof. dr. sc. Vladimir Jambreković

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: vjambrekovic@sumfak.hr
više
Branimir Jambreković
Branimir Jambreković dr.sc.

poslijedoktorand,

Email: bjambreko@sumfak.hr
više
David Janeš
dr.sc. David Janeš

suradnik na projektu – poslijedoktorand

Email: djanes@sumfak.hr
više
Lana Jarža mag.ing.techn.lign.

Asistentica na projektu

Email: ljarza@sumfak.hr
+385 1 2352 458 više
Karlo Jauk

RM III vrste

na NPŠO Zalesina

više
Anamarija Jazbec
prof. dr. sc. Anamarija Jazbec

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: ajazbec@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Denis Jelačić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: djelacic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Vlatka Jirouš-Rajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: vjirous@sumfak.hr
više
Kristijan Josipović

RM III vrste na NPŠO Velika

više
Juraj Jovanović mag. ing. techn. lign.

Asistent

Email: jjovanov@sumfak.hr
više
Matija Jug
doc. dr. sc. Matija Jug

Docent

Email: mjug@sumfak.hr
više
Dane Jurić

Rasadničar

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Tatjana Juričić

Spremačica

Email: tjuricic@sumfak.hr
više

K


doc. dr. sc. Ida Katičić Bogdan

Docentica

Email: ikaticic@sumfak.hr
više
Snježana - Marija Kišak referentica u računovodstvu

voditeljica pododsjeka

Email: smkisak@sumfak.hr
više
Kristina Klarić
doc. dr. sc. Kristina Klarić

Docentica

Email: kklaric@sumfak.hr
više
Miljenko Klarić
doc. dr. sc. Miljenko Klarić

Docent

Email: mklaric@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Jaroslav Kljak

Izvanredni profesor

Email: jkljak@sumfak.hr
više
Antonija Kolar
Antonija Kolar mag. ing. silv.

Stručna suradnica

Email: akolar@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Jelena Kolić

Docentica

Email: jkolic@sumfak.hr
više
Hrvoje Kopseak mag. ing. silv.

Stručni suradnik na projektu

Email: hkopseak@sumfak.hr
više
Katarina Korov mag. ing. silv. 

Stručna suradnica za međunarodnu suradnju

Email: kkorov@sumfak.hr
više
Hrvoje Kos
Email: hkos@sumfak.hr
više
Marijan Kostelac

RM III vrste

na NPŠO Lipovljani

više
Gordana Kozole

Spremačica

Email: gkozole@sumfak.hr
više
Mladenka Krajina

Spremačica

Email: mkrajina@sumfak.hr
više
Jelena Kranjec Orlović
dr. sc. Jelena Kranjec Orlović

Poslijedoktorandica

Email: jkranjec@sumfak.hr
više
Krešimir Krapinec
prof. dr. sc. Krešimir Krapinec

Redoviti profesor

Email: kkrapinec@sumfak.hr
više
Karla Kremenjaš mag.ing.techn.lign.

Asistentica

Email: kkremenj1@sumfak.hr
više
Jasna Križan

Administrativna referentica

Email: jkrizan@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Daniel Krstonošić

izv. prof. dr. sc.

Email: dkrstonosic@sumfak.hr
više
Tajana Kruhak mag.ing.silv.

Asistentica za projektu

Email: tkruhak@sumfak.hr
više
Emerik Kružić

Voditelj radionice 

na NPŠO Zalesina

više
Jasminka Kružić

Voditeljica radionice

na NPŠO Zalesina

više
Nenad Kušić

Tehnički suradnik

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više

L


Matija Landekić
doc. dr. sc. Matija Landekić

Docent

Email: mlandekic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Kruno Lepoglavec

Docent

Email: klepoglavec@sumfak.hr
više
Ivica Lešković

Voditelj radionice III

na NPŠO Lipovljani

više
Mihael Lovrinčević mag.ing.silv.

Asistent

Email: mlovrin@sumfak.hr
više
Valentina Lovrić mag. ing. silv.

Stručna suradnica

 

Email: vlovric@sumfak.hr
više
Matija Lozančić mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu

Email: mlozanci@sumfak.hr
više

Lj


prof. dr. sc. Boris Ljuljka

Profesor emeritus (u mirovini)

Email: bljuljka1@sumfak.hr
više

M


Jelica Majdandžić

Spremačica

Email: jmajdandzic@sumfak.hr
više
Domagoj Mamić mag.ing.techn.lign.

Asistent na projektu

Email: dmamic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Josip Margaletić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jmargaletic@sumfak.hr
više
Lucija Marković mag. ing. tech. lign.
Email: lmarkovic@sumfak.hr
više
Ivan Martinić
prof. dr. sc. Ivan Martinić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: imartinic@sumfak.hr
više
Božidar Matin mag.ing.agr.

Asistent na projektu

Email: bmatin@sumfak.hr
više
Renata Matković

Spremačica

Email: rmatkov@sumfak.hr
više
Tajana Meštrović dipl. ing. agr., mag. bibl.

Stručna suradnica

Voditeljica Digitalnog repozitorija

Email: tmestro@sumfak.hr
više
Danijel Mežnarić stručni suradnik

Laborant

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Goran Mihulja

Izvanredni profesor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Stjepan Mikac
Izv. prof. dr. sc. Stjepan Mikac

Izvanredni profesor

Email: smikac@sumfak.hr
više
Marijan Mikac

vozač

više
Josip Miklečić
doc. dr. sc. Josip Miklečić

Docent

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
Mislav Mikšik mag.ing.techn.lign.

Asistent na projektu

Email: mmiksik@sumfak.hr
+385 1 2352 458 više
Vladislava Milas

Spremačica

Email: vmilas@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Maja Moro

Docentica

Email: mmoro@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Darko Motik

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: dmotik@sumfak.hr
više
Tomislav Močibob

RM III vrste

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Marijana Mrvelj

Spremačica

više
Ivka Mršić

Spremačica

Email: imrsic@sumfak.hr
više

N


Snježana Nekoksa

Voditeljica odsjeka (kadrovski i opći poslovi)

Email: snekoksa@sumfak.hr
više
Hrvoje Nevečerel
izv. prof. dr. sc. Hrvoje Nevečerel

Izvanredni profesor

Email: hnevecerel@sumfak.hr
više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu

Email: anovosel@sumfak.hr
više
Edina Nuhić

Administrativna referentica

Email: enuhic@sumfak.hr
više

O


Marisstella Octek prof., dipl. knjižničarka

Voditeljica šumarske knjižnice

Email: moctek@sumfak.hr
više
Gordana Orešković
Gordana Orešković mag. ing. tech. lign.

Viša tehničarka

Email: goreskov@sumfak.hr
više
Marko Orešković mag. ing. silv.

Stručni suradnik na projektu

Email: moreskov@sumfak.hr
više
Verica Ormuš

Administrativna referentica

Email: vormus@sumfak.hr
više
Milan Oršanić
prof. dr. sc. Milan Oršanić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: morsanic@sumfak.hr
više

P


Tomislav Pahljina

RM III vrste

na NPŠO Rab

više
doc. dr. sc. Zdravko Pandur

Docent

Email: zpandur@sumfak.hr
više
Ivica Papa
doc. dr. sc. Ivica Papa

Docent

Email: ipapa@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Vinko Paulić

Docent

Email: vpaulic@sumfak.hr
više
Dražana Pavičić

Administrativna referentica; u.z. Tajnica Dekana

Email: dpavicic@sumfak.hr
više
Davor Pavlović prof. kinezilogije

Viši predavač za predmet Tjelesna i zdravstvena kultura

Email: dpavlovic@sumfak.hr
+385 01 2352 488 više
Snježana Penezić u.z. administrativna referentica
više
prof. dr. sc. Tibor Pentek

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: tpentek@sumfak.hr
više
Ivana Perić
doc. dr. sc. Ivana Perić

Docentica

Email: iperic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ivan Perković

Docent

Email: iperkovic@sumfak.hr
više
Nikola Pernar
prof. dr. sc. Nikola Pernar

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: npernar@sumfak.hr
više
Renata Pernar
prof. dr. sc. Renata Pernar

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: rpernar@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Stjepan Pervan

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: spervan@sumfak.hr
više
Daniela Petrović

Administrativna referentica

Email: dpetrovi@sumfak.hr
više
Zdenka Pihir dipl. ing. drv. teh.

voditeljica pododsjeka u Tajništvu

Email: zpihir@sumfak.hr
više
Tanja Pintar

Računovodstvena referentica - obračun plaća

Email: tpintar@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Andreja Pirc Barčić

Docentica

Email: apirc@sumfak.hr
više
Danijela Piršljin Bunjevčević dipl.iur.

Voditeljica Studentske referade

Email: dpirsljin@sumfak.hr
više
Melita Plivelić

Računovodstvena referentica - obračun plaća (u zamjeni)

Email: mpliveli@sumfak.hr
više
Igor Poljak
doc. dr. sc. Igor Poljak

Docent

Email: ipoljak@sumfak.hr
više
Tomislav Poršinsky
prof. dr. sc. Tomislav Poršinsky

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: tporsinsky@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Stjepan Posavec

Redoviti profesor

Email: sposavec@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Silvana Prekrat

Redovita profesorica

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
Luka Prša
Luka Prša mag. ing. silv.

Stručni suradnik 

Email: lprsa@sumfak.hr
više
Mirjana Prša

Stručna referentica

u Studentskoj referadi

Email: mprsa@sumfak.hr
više

R


Ljubica Radić Tunjić

Spremačica

Email: ljradic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Kristijan Radmanović

Docent

Email: kradmanovic@sumfak.hr
više
Danijel Rajković

Voditelj radionice

na NPŠO Lipovljani

više
Marko Rastija
Marko Rastija mag. ing. mech.

Asistent

Email: mrastija@sumfak.hr
više
Spomenka Ratkajec

Administrativna referentica

Email: sratkajec@sumfak.hr
više
Darko Rebec dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

na NPŠO Lipovljani

više
Antonela Zora Rezo mag. comm.

Stručna suradnica za međunarodnu suradnju

Email: arezo@sumfak.hr
više
Tomislav Ribarić

RM III vrste

na NPŠO Lipovljani

više
prof. dr. sc. Stjepan Risović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: risovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Vibor Roje

Izvanredni profesor

Email: vroje@sumfak.hr
više
Martin Rončević

voditelj radionice

Email: mroncevi@sumfak.hr
više
izv.prof.dr.sc. Roman Rosavec

Izvanredni profesor

Email: rrosavec@sumfak.hr
više
Krunoslav Rustan

Čuvar (portir)

više

S


Tomislav Sedlar
doc. dr. sc. Tomislav Sedlar

Docent

Email: tsedlar@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Ante Seletković

Redoviti profesor

Email: aseletkovic@sumfak.hr
više
Krunoslav Sever
doc. dr. sc. Krunoslav Sever

Docent

Email: ksever@sumfak.hr
više
Tomislav Sinković
prof. dr. sc. Tomislav Sinković

Redoviti profesor

Email: tsinkovic@sumfak.hr
više
Šimica Srbić

Spremačica

Email: ssrbic@sumfak.hr
više
Ivica Stjepanović

Viši tehnički suradnik

na NPŠO Zagreb

više
Andreja Sziller

Administrativna referentica

Email: asziller@sumfak.hr
+385 1 235 2550 više

Š


Branimir Šafran
doc. dr. sc. Branimir Šafran

Docent

Email: bsafran@sumfak.hr
više
Mario Šango
Mario Šango dipl. ing.

Stručni suradnik

Email: msango@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Irena Šapić

Docentica

Email: isapic@sumfak.hr
više
Bogoslav Šefc
izv. prof. dr. sc. Bogoslav Šefc

Izvanredni profesor

Email: bsefc@sumfak.hr
više
Tomislav Šelendić

Tehnički suradnik

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Dušanka Šestan oec.

Voditeljica ispostave knjigovodstva

Email: dsestan@sumfak.hr
više
Blaženka Škaper

Tehnička suradnica

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Slavica Škojc

Spremačica

Email: sskojc@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Željko Škvorc

Redoviti profesor

Email: zskvorc@sumfak.hr
više
Nikola Španić
doc. dr. sc. Nikola Španić

Docent

Email: nspanic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Željko Španjol

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: zspanjol@sumfak.hr
više
Iva Špoljarić Knežević
Email: iknezevic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Mario Šporčić

Redoviti profesor

Email: msporcic@sumfak.hr
više
univ. bacc. ing. comp. Mihael Šutalo

Informatički referent

Email: msutalo@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Marijan Šušnjar

Redovni profesor

Email: msusnjar@sumfak.hr
više

T


doc. dr. sc. Azra Tafro

Docentica

Email: atafro@sumfak.hr
više
Martina Temunović
doc. dr. sc. Martina Temunović

Docentica

Email: mtemunovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Krunoslav Teslak

Izvanredni profesor

Email: kteslak@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Ivica Tikvić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: itikvic@sumfak.hr
više
Marija Tomas Mišetić dipl. iur.

Glavna tajnica fakulteta

Email: mmisetic@sumfak.hr
+385 99 494 6653 više
Kristijan Tomljanović
doc. dr. sc. Kristijan Tomljanović

Docent

Email: ktomljanovic@sumfak.hr
više
Tomislav Topić

Čuvar (portir)

više
Jelena Trajković
prof. dr. sc. Jelena Trajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: jtrajkovic@sumfak.hr
više
Branko Trenčev

Voditelj radionice

na NPŠO Rab

više
Domagoj Trlin
dr. sc. Domagoj Trlin

Stručni suradnik na projektu

Email: dtrlin@sumfak.hr
više
Katarina Tumpa mag. ing. silv.

Asistentica na projektu

Email: ktumpa@sumfak.hr
više
Zlatko Turas

Tehnički suradnik

na NPŠO Lipovljani

više
Josip Turas

Lovočuvar

na NPŠO Lipovljani

više
Katarina Turas

RM III vrste

na NPŠO Lipovljani

više
prof. dr. sc. Hrvoje Turkulin

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
Željko Tušek

Čuvar (portir)

Email: ztusek@sumfak.hr
više

U


izv. prof. dr. sc. Damir Ugarković

Izvanredni profesor

Email: dugarkovic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. doc. dr. sc. Sara Ursić
više

V


izv. prof. dr. sc. Mislav Vedriš

Izvanredni profesor

Email: mvedris@sumfak.hr
više
Filip Veselčić mag. ing. tech. lign.

Asistent na projektu

Email: fveselcic@sumfak.hr
više
Antonio Vidaković mag. ing. silv.

asistent

Email: avidakovi@sumfak.hr
+385 1 2352 538 više
Gordana Martina Vinceković

Administrativna referentica

 

Email: gvinceko@sumak.hr
više
Mira Vitez

Spremačica

više
izv. prof. dr. sc. Zoran Vlaović

Izvanredni profesor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
Ida Volenec mag.ing.silv.

stručna suradnica na projektu

Email: ivolenec@sumfak.hr
više
Marko Vucelja
doc. dr. sc. Marko Vucelja

Docent

Email: mvucelja@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Joso Vukelić

Profesor emeritus (u mirovini)

Email: jvukelic@sumfak.hr
više
Antonia Vukmirović mag.ing.silv.

Asistent na projektu

Email: avukmiro@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Dinko Vusić

Docent

Email: dvusic@sumfak.hr
više

Z


Suzana Zebić

Dostavljačica

Email: szebic@sumfak.hr
više
Željko Zečić
prof. dr. sc. Željko Zečić

Redoviti profesor

Email: zzecic@sumfak.hr
više

Ž


Ivan Žarković mag.ing.silv.

asistent za rad na projektu

Email: izarkovi@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Vjekoslav Živković

Izvanredni profesor

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
Anja Žmegač mag. ing. silv.

Stručna suradnica na projektu

Email: azmegac@sumfak.hr
+38512352578 više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Stručni suradnik 

Email: izulj@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Ivica Župčić

Izvanredni profesor

Email: izupcic@sumfak.hr
više

Aktualno

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije