Sudjelovanje na sajmu "Ambienta 2019"

Šumarski fakultet na sajmu Ambienta koji se održava na Zagrebačkom velesajmu izlaže nastavničke i studentske radove. U paviljonu 9, na štandu 11A prezentiran je namještaj za balkone koji su projektirali studenti diplomskog studija Oblikovanje proizvoda od drva. Sajam je otvoren od 9. do 12. listopada 2019. „ (fotografije u privitku, img 11-13)

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.