Javni natječaj za oblikovanje vizualnog identiteta Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije raspisuje, a Hrvatsko dizajnersko društvo provodi javni natječaj za oblikovanje vizualnog identiteta Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije u Zagrebu. Pozivamo zainteresirane dizajnere da preuzmu natječajnu dokumentaciju i prisustvuju virtualnom informativnom sastanku u petak 21.5.2021. u 14 sati. Ukupni nagradni fond je 40.000 kn, a rok za primanje natječajnih radova je 30. lipnja 2021. do 17 sati.

Natječajna dokumentacija:

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije_uvjeti.pdf

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije_zadatak.pdf

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije_prijavnica.doc

Iz projektnog zadatka natječaja

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije, kao jedan od najstarijih fakulteta u sastavu Sveučilišta u Zagrebu, prošle je godine obilježio iznimnu obljetnicu, 120 godina kontinuiranog izvođenja visokog obrazovanja u polju šumarstva, podržanog znanstvenoistraživačkim radom zavidne razine, stručnim aktivnostima i transferom tehnologije usmjerenim na dobrobit i prosperitet šumarske i drvnotehnološke struke.

Opširnije