Svečani prijem studenata 1. godine preddiplomskih studija

Obavještavaju se studenti I. godine preddiplomskih studija upisani u akademsku godinu 2019./20. da će se svečani prijem studenata održati u utorak 01. listopada 2019. godine u 10:00 sati u Velikom amfiteatru (žuta zgrada, prizemlje).

Svečanom će prijemu prisustvovati, uz dekana i svi prodekani, voditelji preddiplomskih studija, djelatnici Studentske referade te predstavnici Studentskog zbora Šumarskog fakulteta.

Redovita nastava počinje u srijedu 02. listopada 2019. godine sukladno rasporedu

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.