Objavljen Erasmus+ natječaj za mobilnost studenata za studijski boravak - programske zemlje KA131 (EU) ak. god. 2023./24.

Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da je 13. veljače 2023. raspisan Erasmus+ natječaj za mobilnost studenata za studijski boravak - programske zemlje KA131 (EU) ak. god. 2023./24. (zimski i ljetni semestar).

Tekstu Natječaja i privicima Natječaju pristupite ovdje.

Za sve informacije o Natječaju obratite se u Ured za međunarodnu i međuinstitucijsku suradnju osobno ili na kkorov@sumfak.unizg.hr ili broj telefona 099 2633 048. Mole se studenti da prethodno pažljivo pročitaju Natječaj i pripadajuće privitke.

Dodatne napomene:

• Fakultet šumarstva i drvne tehnologije nije u mogućnosti izdavati potvrde o znanju stranog jezika za potrebe Natječaja.
  • U povezanim dokumentima nalaze se kriteriji za odabir studenata i način njihova bodovanja.