Obavijest o javnoj obrani teme doktorskog rada

Javna obrana teme doktorskog rada  Ivane Sirovica, mag. ing. silv. pod naslovom "Florističke i vegetacijske značajke strogog rezervata Bijele i Samarske Stijene " održat će se pred stručnim povjerenstvom u utorak, 12. 09. 2023. godine u 11:00 sati na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije u Zagrebu, u dvorani 040 .

06.06.2024

FŠDT suorganizator i domaćin 1. seminara šumske pedagogije u Hrvatskoj

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održan je 29. svibnja 1. seminar šumske pedagogije u organizaciji Centra za šumsku pedagogiju Silva.Rei iz Zagreba i pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Domaćin i suorganizator seminara bio je FŠDT, dok su partneri bili Hrvatska komora inženjera šumarstva i drvne tehnologije i Javna ustanova Park prirode Medvednica.

17.05.2024

Erasmus+ stručna praksa 2024./25.

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata - Erasmus+ stručna praksa, akademska godina 2024./25.