Prijem studenata 1. godine preddiplomskih studija na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu

Nova akademska godina na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije je započela 1.10.2019. godine svečanim prijemom studenata prve godine svih preddiplomskih studija. Tom je prigodom dekan prof.dr.sc. Tibor Pentek zaželio dobrodošlicu studentima i ukratko ih upoznao s najvažnijim informacijama o Fakultetu. Potom su studentima prezentirane osnovne informacije o studijima i načinu studiranja, te različite korisne usluge Sveučilišta i Sveučilišnog računskog centra - SRCE. Na kraju prijema su studentima uručeni paketi s indeksom, vodičem za brucoše i zaštitnom kacigom – važnim sredstvom zaštite na radu koje je potrebno za sigurno obavljanje terenske nastave u šumi, u tvornicama za preradu drva i proizvodnju namještaja te proizvodnju drugih proizvoda od drva. Nakon zajedničkog fotografiranja uslijedilo je kratko druženje i međusobno upoznavanje.