Prijem studenata 1. godine preddiplomskih studija na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

Nova akademska godina na Šumarskom fakultetu je započela 1.10.2019. godine svečanim prijemom studenata prve godine svih preddiplomskih studija. Tom je prigodom dekan prof.dr.sc. Tibor Pentek zaželio dobrodošlicu studentima i ukratko ih upoznao s najvažnijim informacijama o Fakultetu. Potom su studentima prezentirane osnovne informacije o studijima i načinu studiranja, te različite korisne usluge Sveučilišta i Sveučilišnog računskog centra - SRCE. Na kraju prijema su studentima uručeni paketi s indeksom, vodičem za brucoše i zaštitnom kacigom – važnim sredstvom zaštite na radu koje je potrebno za sigurno obavljanje terenske nastave u šumi, u tvornicama za preradu drva i proizvodnju namještaja te proizvodnju drugih proizvoda od drva. Nakon zajedničkog fotografiranja uslijedilo je kratko druženje i međusobno upoznavanje.

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.