Fakultet šumarstva i drvne tehnologije sudjelovao na Danima hrvatskog šumarstva

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije je sudjelovao na Danima hrvatskoga šumarstva koji su održani u Vinkovcima 02. i 03. lipnja 2023. godine.

U petak 02. lipnja 2023. godine u organizaciji Hrvatskog šumarskog društva u sklopu obilježavanja 150 godina organiziranoga šumarstva jugoistočne Slavonije  izv. prof dr. sc. Krunoslav Teslak je održao dva predavanja pod naslovom:

1. Antun Tomić - istinski šumarski intelektualac svevremenskih promišljanja o gospodarenju šumama

2. Racionalna metoda uređivanja šuma Antuna Tomića – prilagodljivo gospodarenje šumama u cilju uspostave potrajnosti.

U subotu 03. lipnja 2023. Godine, u parku Lenije, u sklopu 13. Državnog prvenstva šumarskih radnika sjekača Fakultet je imao štand za koji su bili zaduženi izv. prof. dr. sc. Ivan Perković te doc. dr. sc. Jelena Kolić.