Rezultati kreativnog likovnog natječaja „Osmisli svoj idealan radni Kutak“

Na kreativni likovni natječaj Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije „Osmisli svoj idealni radni kutak“ u kategoriji učenika osnovnih škola pristiglo je 13 radova, dok se u kategoriji učenika srednjih škola prijavilo dvoje sudionika.

Na prijedlog stručnog žirija u sastavu izv. prof. dr. sc. Danijela Domljan, izv. prof. dr. sc. Goran Mihulja i izv. prof. dr. sc. Zoran Vlaović dekan Fakulteta prof. dr. sc. Tibor Pentek donio je Odluku o dodjeli nagrada. Radovi učenika na prvom mjestu iz svake kategorije dobitnici su nagrade - jednog proizvoda iz skice ili nacrta dobitnika. Nakon izrade nagrada, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije uručit će proizvode dobitnicima. Pohvaljujujemo drugo i treće rangirane radove iz obje kategorije.

·radovi učenika osnovnih škola

1. Adrian Stupnišek - nagrada (Slika)
    2. Laura Bordelius - pohvala
    3. Lota Peras - pohvala

·radovi učenika srednjih škola

1. Gabrijela Purgar - nagrada (Slika 1Slika 2Slika 3)
  2. Marta Grbeša - pohvala

Čestitamo dobitnicima te zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali na likovnom natječaju!